top of page

+ 48 514 448 148

KONSULTACJA
W Laserowe Love w Raciborzu oferujemy trzy rodzaje konsultacji, aby sprostać Twoim potrzebom pielęgnacyjnym. Zapraszamy na darmową konsultację wstępną, która pomoże nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby skóry. Dla bardziej zaawansowanej analizy, skorzystaj z konsultacji z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Observ 520x, które dogłębnie zdiagnozuje stan Twojej skóry. Dzięki temu, nasi kosmetolodzy mogą opracować spersonalizowany plan pielęgnacji, zapewniając Ci najlepsze rezultaty.
Umów się już dziś i odkryj, jak zadbać o swoją skórę w Laserowe Love!
KONSULTACJA BEZPŁATNA.jpg

Czas - 15 min - 0 zł

Jest idealnym wyborem, kiedy wiesz, co potrzebujesz, ale pojawiają się pewne wahania: jaki zabieg wybrać, czy nie zmienić kremu? Doświadczony kosmetolog podpowie, co wybrać.

1.jpg

Czas - 60 min - 299 zł 

Konsultacja z urządzeniem Observ 520x, dzięki której sprawdzimy różne warstwy skóry i odkryjemy jej indywidualne potrzeby, przygotowując tym samym PLAN PIELĘGNACJI.
 

Po wykonaniu zdjęć, kosmetolog przechodzi do omówienia co pojawiło się na konkretnych warstwach skóry, następnie przygotowuje dla Ciebie odpowiedni plan pielęgnacji, proponując profesjonalną kosmetologię.

2.jpg

Czas - 90 min - 549 zł

Konsultacja z pomocą Observ 520x, dzięki której sprawdzimy różne warstwy skóry
i odkryjemy jej indywidualne potrzeby, przygotowując tym samym PLAN PIELĘGNACJI.

Po wykonaniu zdjęć, kosmetolog przechodzi do omówienia co pojawiło się na konkretnych warstwach skóry, następnie przygotowuje dla Ciebie odpowiedni plan pielęgnacji, proponując profesjonalną kosmetologię.
 

Kolejnym etapem jest profesjonalny zabieg dostosowany do potrzeb Twojej skóry,
na postawie wcześniejszej analizy.

Co to jest Observ 520 x?

​​Observ 520x to innowacyjne urządzenie do diagnostyki skóry, które pozwala na szczegółową analizę jej kondycji dzięki zaawansowanej technologii multispektralnej. Technologia multispektralna odnosi się do analizy światła w wielu zakresach widmowych, które są niewidoczne dla ludzkiego oka.
W kontekście urządzenia Observ 520x, oznacza to, że urządzenie wykorzystuje różne długości fal światła, aby dogłębnie zbadać różne warstwy skóry. Dzięki temu można wykryć problemy skóry, takie jak uszkodzenia słoneczne, zmiany pigmentacyjne, rozszerzone naczynka, czy niedoskonałości, które nie są widoczne na powierzchni. Ta technologia pozwala na dokładniejszą diagnozę i bardziej spersonalizowane podejście do pielęgnacji skóry.

Korzyści z konsultacji z Observ 520x obejmują spersonalizowane rekomendacje pielęgnacyjne, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb Twojej skóry, co prowadzi do lepszych i szybszych rezultatów. Szybki, bezbolesny proces badania pozwoli Ci zrozumieć swoją skórę jak nigdy dotąd, a nasi specjaliści zapewnią Ci pełne wsparcie w osiąganiu zdrowej, promiennej cery. 

OBSERV 520x_visual_A4-B.jpg
Jak wygląda konsultacja z Observ 520x?

Ważne!

Przed konsultacją z Observ 520 x zmyj makijaż 30 min przed przyjściem do gabinetu. Na miejscu twoja Twarz zostanie również przygotowana do badania.

 

Konsultacja z urządzeniem Observ 520x to kompleksowy proces diagnostyki skóry, który pozwala na dokładne zrozumienie jej stanu

i potrzeb. Oto, czego możesz się spodziewać:
 

 1. Wstępna rozmowa:

  • Konsultacja rozpoczyna się od krótkiej rozmowy z kosmetologiem, podczas której omówimy Twoje obawy, cele i historię pielęgnacji skóry. Chcemy zrozumieć, jakie masz oczekiwania i jakie problemy skórne chciałabyś/chciałbyś rozwiązać.
    

 2. Przygotowanie skóry:

  • Następnie Twoja skóra zostanie przygotowana do badania. Kosmetolog oczyści twarz, aby zapewnić dokładność analizy.
    

 3. Analiza multispektralna:

  • Przystępujemy do badania przy użyciu urządzenia Observ 520x. Podczas analizy Twoja twarz będzie oświetlana różnymi długościami fal światła, co pozwoli na dokładne zbadanie różnych warstw skóry. Urządzenie wykonuje zdjęcia skóry w kilku trybach, ujawniając ukryte problemy, takie jak uszkodzenia słoneczne, zmiany pigmentacyjne, rozszerzone naczynka czy niedoskonałości.
    

 4. Wyniki i wizualizacja:

  • Po zakończeniu analizy, kosmetolog przeanalizuje wyniki
   i przedstawi szczegółowe zdjęcia oraz raport dotyczący stanu Twojej skóry. Dzięki wizualizacji zobaczysz, co naprawdę dzieje się pod powierzchnią skóry.
    

 5. Indywidualne zalecenia pielęgnacyjne:

  • Na podstawie wyników badania, kosmetolog opracuje spersonalizowany plan pielęgnacji. Otrzymasz rekomendacje dotyczące odpowiednich produktów, zabiegów i codziennej rutyny pielęgnacyjnej, które pomogą Ci poprawić kondycję skóry i osiągnąć zamierzone cele.
    

 6. Omówienie dalszych kroków:

  • Na koniec konsultacji omówimy dalsze kroki, które możesz podjąć, aby utrzymać zdrową i promienną skórę. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zapewnimy pełne wsparcie.

KONSULTACJA BEZPŁATNA.png
KONSULTACJA BEZPŁATNA (1).png
 • Instagram
 • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page