top of page
61.jpg

Pedicure – zadbane stopy również są ważne, także dla Twojego samopoczucia.

Podaruj swoim odrobinę luksusu i zapisz się na zabieg pedicure w naszym salonie. 

 

Pedicure kosmetyczny

Polega na oczyszczeniu płytki paznokciowej z zanieczyszczeń i wymoczeniu stóp w wodzie z dodatkiem soli zmiękczających. Następnym etapem będzie obcięcie i opiłowanie paznokci na prosto, usunięciu skórek okalających płytkę paznokciowa, usunięciu zgrubiałego naskórka tarką lub frezarką. W pielęgnacji stóp stosowany jest peeling służący do usunięcia martwych komórek naskórka, który oczyszcza, wygładza, odświeża. Sprawi uczucie ‘’lżejszych stop’’. Zabieg pedicure jest wykonany w wanience w hydromasażem. Hydromasaż czyli wodna kuracja stóp jest wspaniałym sposobem na odprężenie przemęczonych stóp. Działa relaksująco, głęboko rozluźnia, redukuje stres i zmęczenie, pomaga lepiej spać, pobudza krążenie krwi i limfy. Ponadto do wody dodawana jest sól kosmetyczna z dodatkiem ziół dobieranych do potrzeb klienta. Zabieg zakończony zostaje nałożeniem kremu pielęgnacyjnego z mocznikiem.

Pedicure Footlogix 

Rozpoczyna się od kąpieli stóp z użyciem specjalistycznego preparatu Foot Soak. Preparat świetnie zmiękcza suchy i szorstki naskórek, a przy tym – co ważne – nie dochodzi do odwodnienia skóry podczas moczenia. Po osuszeniu stóp ich skóra zwilżana jest preparatem Callus Softener. To wyjątkowo skuteczny środek w sprayu do natychmiastowego, ale łagodnego zmiękczenia twardego, zgrubiałego naskórka i modzeli, które zostają usunięte na kolejnym etapie zabiegu i przy użyciu tarki do stóp.

Po usunięciu zgrubień nadchodzi czas na peeling. Wykonuje się go preparatem Seaweed Scrub, w którego składzie znajdują się organiczne mikroalgi, polerowany proszek pumeksowy i olejki eteryczne. Dzięki takiej kompozycji i formule peelingu naskórek stóp ulega delikatnie złuszczeniu a nie starciu.

Następny etap Pedicure SPA to początek prawdziwej uczty dla zmysłów. Najpierw na stopy nakładany jest mus Very Dry Skin, który dzięki wspomnianej wyżej technologii Dermal Infusion Technology® wchłania się bez problemu przez wszystkie warstwy naskórka i likwiduje uczucie suchości skóry. Dzięki temu stopy są znakomicie i głęboko nawilżone. Mus ma jeszcze jedną ogromną zaletę: całkowicie nietłustą formułę.

Seans SPA dla stóp kończy niezwykle przyjemny masaż. Wykonuje się go po pokryciu skóry stóp preparatem Massage Fomula – lekkim, nietłustym, ale zapewniającym świetny poślizg. Trwający kilka minut masaż kończy profesjonalny zabieg na bazie kosmeceutyków Footlogix. Teraz można lekką i jedwabiście miękką stopą iść do domu.

pedicure
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page