82.jpg
Wave
65.jpg

W naszej ofercie spersonalizowane  rytuały profesjonalnych marek kosmeceutycznych tj. Dermaquest, Dermomedica, Environ, Estgen, Diego Dalla Palma, Geneo, BeCeuticals

Wave
64.jpg

Okres jesienno- zimowy to najlepszy czas na serię peelingów kwasowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry i możliwości rekonwalescencji. Dysponujemy procedurami marek Dermaquest,  Estgen,  pHformula, Mesoestetic, Retix C, pQAge, Cosmelan, Dermamelan

Wave
oczyszczanie-medyczne.jpg

Oczyszczanie medyczne to najczęściej wybierana procedura rozpoczynająca terapię trądziku. Zaawansowane substancje aktywne terapeutycznego zabiegu dyniowego działają przeciwzapalne i przeciwzaskórnikowo, ograniczają produkcję łoju, oraz oczyszczają pory.

Wave
78.jpg

Dawniej zarezerwowany tylko dla cesarza Japonii- teraz dostępny w naszym instytucie. Zanurz się w głęboko relaksacyjnej technice masażu Kobido, który dzięki swej wszechstronności działa mocno ujędrniająco i liftingująco. Przenieś się w inną przestrzeń i poczuj piękno dotyku.

Wave
80.jpg

Mezoterapia Igłowa to iniekcyjna metoda rewitalizacji, odżywienia i nawilżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jak również bardzo popularne terapie przeciw wypadaniu włosów i zagęszczające przerzedzające się rejony skóry głowy. Mezoterapie to również terapia wspomagająca leczenie rozstępów, oraz cellulitu. Szeroki wybór preparatów czyni z mezoterapii wszechstronną metodę zabiegową anti-aging, oraz terapeutyczną.

Wave
oczy.jpg

Zadbaj o piękną oprawę oczu, szeroka gama zabiegów stylizacji brwi i rzęs pozwoli wydobyć i podkreślić naturalne piękno spojrzenia.

+48 514 448 148

47-400 Racibórz

ul.Ogrodowa 18a