top of page
SLAJD WWW (5).png

Laserowe Love to jeden z najnowocześniejszych instytutów laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej na Śląsku. Skupia w sobie specjalistów z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. 

Rzetelność, profesjonalizm i stały rozwój to nasze priorytety.

Używając najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych technologii zapewniamy najlepsze efekty zabiegowe. Oferowane u nas sprzęty pochodzą z najwyższej światowej półki oraz są w idealnym stanie technicznym. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości FDA wydane przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, honorowane na całym świecie. Nasze urządzenia są wielokrotnie nagradzane na kongresach medycznych, jak również najczęściej wybierane przez samych klientów.

W naszej ofercie można przebierać pośród najbardziej pożądanych laserów i urządzeń medycznych do rozwiązywania większości problemów estetycznych, a także wśród zabiegów kosmetycznych, upiększających, czy z zakresu medycyny estetycznej.

W naszym instytucie kładziemy szczególny nacisk na komfort i bezpieczeństwo klienta. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności i  kwalifikacje. Szkolimy się w Polsce, jak i za granicą. Personel Laserowe Love posiada stosowne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów na urządzeniach laserowych i nie tylko.

CO OFERUJEMY:

Kwadratowe www LL
3
4
2
5
ZABIEGI NA TWARZ

Trądzik, przebarwienia, piegi, skóra wrażliwa, naczynka, rumień, zmarszczki, wiotkość skóry, podwójny podbródek, owal “chomik”, profesjonalna kosmetologia, peeling

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

W naszym Instytucie pracujemy na profesjonalnych kosmetykach, dobierając je indywidualnie pod potrzeby Twojej skóry.

TERAPIA BLIZN

Indywidualna terapia blizn, dzięki której je zmniejszamy lub całkowicie usuwamy

ZABIEGI NA CIAŁO

Rozstępy, brzuch po ciążowy, cellulit, ujędrnienie, modelowanie sylwetki, 

PEDICURE SPA

Pedicure kosmetyczny, pedicure Footlogix

DEPILACJA 
LASEROWA

Depilacja laserowa, dzięki, której pozbędziesz się zbędnego owłosienia. Mamy sprzęt wysokiej klasy wraz z certyfikatami

LASEROTERAPIA

Terapia laserem dobierana indywidualnie pod potrzeby klienta. W Instytucie posiadamy profesjonalny sprzęt, światowej klasy.

MAKIJAŻ PERMANETNY 

Makijaż permanentny brwi i ust

BONY PREZENTOWE

Nasze bony prezentowe są szklane, dzięki czemu podarowany prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy!

  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page