top of page

Laserowe Love to jeden z najnowocześniejszych instytutów laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii profesjonalnej na Śląsku. Skupia w sobie specjalistów z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem.

Rzetelność, profesjonalizm i stały rozwój to nasze priorytety.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Coherent Polska- wyłącznego dystrybutora laserów LightSheer Desire w Polsce. Za wieloletnie doświadczenie, jakość i bezpieczeństwo w zakresie świadczenia usług epilacji laserowej LightSheer na najwyższym poziomie- jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce zostaliśmy wyróżnieni i uhonorowani Certyfikatem Jakości i Bezpieczeństwa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Używając najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych technologii zapewniamy najlepsze efekty zabiegowe. Oferowane u nas sprzęty pochodzą z najwyższej światowej półki oraz są w idealnym stanie technicznym. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości FDA wydane przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, honorowane na całym świecie. Nasze urządzenia są wielokrotnie nagradzane na kongresach medycznych, jak również najczęściej wybierane przez samych klientów.

 

W naszej ofercie można przebierać pośród najbardziej pożądanych laserów i urządzeń medycznych do rozwiązywania większości problemów estetycznych, a także wśród zabiegów kosmetycznych, upiększających, czy z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

Specjalizujemy się w zabiegach epilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Desire, jak również w zamykaniu naczyń krwionośnych laserem diodowym Varilite o podwójnej długości fali tj. 532, oraz 940nm. Posiadamy również laser frakcyjno- ablacyjny CO2- Medart Frx- który używamy do zabiegów resurfacingu, spłycania blizn, rozstępów, a także do usuwania zmian skórnych tj.włókniaków, czy brodawek. W naszym instytucie oferujemy nieinwazyjny lifting powiek górnych oraz dolnych urządzeniem PlasmaQueen.

Jako jedni z pierwszych w Polsce posiadamy w ofercie zabiegi Endermologii ALLIANCE LPG! Światowa premiera następcy Integrala LPG miała miejsce w marcu 2017 roku.

Jesteśmy dumni, że właśnie w Raciborzu zaczynamy nowy rozdział w zakresie modelowania sylwetki na absolutnie najwyższym światowym poziomie.

 

Jako pierwszy instytut w Polsce wprowadzamy urządzenie DIVINE PRO- łączoną technologię radiofrekwencji igłowej do intensywnego odmładzania i zagęszczania skóry.

Nowością jest również zabieg do skutecznego ujędrniania skóry, oraz konturowania ciała- Maximus firmy Pollogen to jedyny system na rynku przeznaczony do zabiegów estetycznych, który działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach. 

 

Z zabiegów pielęgnacyjnych nowością będzie cenione na całym świecie nieinwazyjne urządzenie Geneo+ które jest doskonałe w rozwiązywaniu większości problemów dermatologicznych.

 

 

 

W naszym instytucie kładziemy szczególny nacisk na komfort i bezpieczeństwo klienta. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności i  kwalifikacje. Szkolimy się w Polsce, jak i za granicą. Personel Laserowe Love posiada stosowne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów na urządzeniach laserowych i nie tylko.

Współpracujemy z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem- doktor Katarzyną Borecką- Leleń, oferującą szeroki wachlarz usług tj. wypełniacze, botox, nici PDO i niewchłanialne, stymulatory kolagenu, peelingi, osocze bogatopłytkowe, lifting wampirzy, mezoterapia i wiele innych.

 

 

 

 

 

Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów instytutu Laserowe Love

 

Sabina Galda- Borecka

certyfikat jakości i bezpieczeństwa dla instytutu laserowe love w Raciborzu
ONDA-laserowelove-raciborz-modelowanie-s
laserowe-love-raciborz-endermologia-alliance_lpg
laserowe-love-raciborz-laserowe-love-raciborz-divine-pro-radiofrekwencja-mikroiglowa-bruzdy-marionet
laserowe-love-raciborz-ightsheer-desire-usuwanie-owlosienia
laserowe-love-raciborz-geneo-pollogen-kosmetyczka-zabiegi_with_laserowe_love_raciborz_laserowe-love-
IMG_7969
laserowe-love-raciborz-maximus-modelowanie-sylwetki-cellulit-pelikany-podnienienie-owalu-twarzy-urza
laserowe-love-raciborz-lasery-gabinet-medycyna-estetyczna-kosmetyczka-6
17361732_1320755227990277_7030482003352482012_n
laserowe-love-raciborz-laser-co2-medart-frakcyjny-regukcja-blizn-rozstepow-resurfacing_9330
LPG_20160905_CELLUM6-ALLIANCE111-medical copie
bottom of page