top of page
Alma LL.png
Laserowe fotoodmładzanie 

Laserowe fotoodmładzanie przeprowadzamy innowacyjnym laserem  stworzonym przez izraelskiego lidera w technologiach laserowych Alma Lasers™ to najlepsza opcja przy terapii przebarwień, rumienia oraz naczyń. Zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz bezbolesny. W naszym gabinecie pracujemy na trzech głowicach: Dye-VL, ND:YAG oraz NIR.

Głowica Dye-VL

Głowica wyposażona w technologię uznawaną za jedną z najbardziej zaawansowanych na rynku. Wykorzystuje ona wąskopasmowe, pulsujące światło z zakresu 500-600 nm. Taka wiązka światła daje najlepsze efekty terapeutyczne na naszej skórze jednocześnie będąc zupełnie dla nas bezpieczna. Światło wychwytuje melaninę oraz oksyhemoglobinę w naszej skórze, przez co skóra po zabiegu jest widocznie ciemniejsza. Stopniowo kilka dni po zabiegu skóra w miejscu zabiegowym zaczyna się złuszczać. Dodatkowo wiązka światła głowicy Dye-VL działa stymulująco na kolagen w naszej skórze, więc wykazuje również działanie anti-aging.

Wskazania:

- rumień

- fotoodmładzanie

- przebarwienia, plamy

- naczynka

- teleangiektazje

- trądzik różowaty

- wiotka skóra

Głowica ND:YAG

Królowa w zwalczaniu nawet najgłębszych zmian naczyniowych na twarzy oraz ciele. Wiązka lasera oddziałuje na hemoglobinę w naczyniach, zamienia się w ciepło, co prowadzi do koagulacji oraz miejscowego stanu zapalnego co w efekcie powoduje zamknięcie się naczyń. Efekty widoczne są natychmiastowo.

Wskazania:

- widoczne naczynka na twarzy oraz nosie

- naczynka, teleangiektazje na nogach

- naczynia rubinowe

Głowica Termolifting NIR

Ta technologia wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR, które emitowane jest przez szafirową głowicę NIR. Fale mają długość 1300 nm i podgrzewają głębokie warstwy skóry do 4-44 stopni Celsjusza. Taka temperatura  wywołuje terapeutyczne działanie w naszej skórze, gdyż doprowadza do gwałtownego skurczenia się włókien i uelastycznienia skóry.

Wskazania:

- zmarszczki i bruzdy

- wiotka skóra

- "chomiki" na policzkach

- poprawa owalu twarzy

- opadające powieki

- profilaktyka anti-aging

rumień-naczynka-naczynia-teleangiektazje-alma-harmony-beauty-baby-rejuve
rumień-naczynka-naczynia-teleangiektazje-alma-harmony-beauty-baby-rejuve
alma-beauty-harmony-baby-rejuve-znamiona-piegi-zmiany-melanocytowe-starcze-dłonie-fotoodmładzanie
alma-beauty-harmony-baby-rejuve-znamiona-piegi-zmiany-melanocytowe-starcze-dekolt-fotoodmładzanie
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page