top of page
82.jpg
Wave
dermaquest-dermomedica-kosmetyki-profesjonalne-zabiegi-kwasowe-peelingi-medyczne-oczyszczanie-trądzik-anti-aging-przebarwienia-laserowe-love-racibórz

Dominująca marka w naszym Instytucie posiadająca produkty bogate w komórki macierzyste, peptydy biomimetyczne, retinol oraz różnorodne kwasy wpływające rewitalizująco na naszą skórę. Pielęgnację gabinetową można u nas dopełnić pielęgnacją domową od produktów myjących po sera i maski.

Wave
environ-kosmetyki-profesjonalne-zabiegi-retinol-laserowe-love-racibórz

Kosmeceutyki z Afryki Południowej, które skupiają się na ochronie naszej skóry przed wolnymi rodnikami, dlatego też bogate są w witaminę A, C oraz przeciwutleniacze. Posiadają szeroki wachlarz zastosowanie, ponieważ poradzą sobie zarówno ze zmarszczkami, bliznami, jak i przebarwieniami i naczynkami.

Wave
estgen-terapia-blizn-przebarwień-anti-aging-inżyniera-tkankowa-komórki-macierzyste-kwas-dermapen-laserowe-love-racibórz

Inżynieria tkankowa polegająca na wprowadzeniu bioaktywnego żelu do skóry za pomocą mikronakłuć lub sonoforezy w celu intensywnej regeneracji uszkodzonych tkanek. Daje niesamowite efekty przy redukcji blizn i rozstępów, ale również działa mocno anti-aging.

Wave
diego-dalla-palma-kosmetyki-profesjonalne-zabiegi-anti-aging-icon-time-laserowe-love-racibórz

Diego dalla Palma Proffesional to marka, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. 

Wave
geneo-zabieg-laserowe-love-racibórz-dotlenienie-nawilżenie-efekt-bohra-anti-aging-zmarszczki-rozszerzone-pory

Geneo to najnowocześniejsze urządzenie marki Pollogen® do wykonywania ekspresowych zabiegów odżywienia, ujędrnienia, wygładzenia i rozświetlenia skóry. Skóra od razu po zabiegu jest widocznie dotleniona i rozświetlona. 

Wave
bloomea-laserowe-love-racibórz-rozstępy-lifting-przebarwienia

Innowacyjny, bezbolesny zabieg modelujący na twarz, szyję oraz dekolt, którego efekty porównuje się do resurfacingu laserowego. Wielokrotnie nagradzana technologia skupia się na trzech działaniach: makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii. W połączeniu dają spektaktularne efekty nie tylko odmładzające, lecz również redukujące rozstępy.

Wave
infuzja-tlenowa-be-ceuticals-dotlenienie-nawilżenie-rewitalizacja-laserowe-love-racibórz

Bogate w składniki aktywne preparaty firmy Be Ceuticals wtłaczane do skóry pod ciśnieniem tlenu pozwalają odżywić skórę i przywrócić jej blask.

laserowe-love-racibórz
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page