top of page
c17d24c207b25f2b3eec8284a0a0051c.jpg

Diego dalla Palma

Marka Diego Dalla Palma od wielu dekad dba o potrzeby kobiet. Stworzył ją włoski wizażysta, który w latach 70. postanowił udostępnić swoim klientkom profesjonalne kosmetyki, które trafiałyby w gust oraz oczekiwania najbardziej wymagających pań. Przez kilkadziesiąt lat włoska firma kosmetyczna zaskarbiła sobie przychylność osób zajmujących się profesjonalnym makijażem oraz kobiet, które poszukują najlepszych produktów do twarzy i ciała.

Grupa Diego Dalla Palma łączy w sobie kombinację różnych umiejętności: badania naukowe i technologiczne RVB SKINLAB w przemyśle kosmetycznym oraz mit światowej sławy marki znanej ze swojego stylu i przełomowego podejścia: włoski znak miłości Diego Dalla Palma. Z jednej strony bardzo wyrafinowana marka proponująca niekonwencjonalne piękno, z drugiej fascynująca firma, która od dawna stosuje innowacyjne naukowe podejście. Związek Diego Dalla Palma i RVB SKINLAB, łączący umiejętności i wiedzę, powstał dopiero niedawno, ale już teraz sprawia, że ​​miliony klientów zakochują się w nim, ponieważ łączy typowy włoski splendor i solidność badań naukowych.

Diego dalla Palma Proffesional to marka, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Linia ich kosmetyków to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła” z klejnotami nowych rozwiązań kosmetycznych.

Podejmuje najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu i wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Zaspakaja potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Sercem tej nowoczesnej i hiper-aktywnej pielęgnacji jest 51+3 HYALU COMPLEX™. To szczególny makro-kompleks (54 elementy aktywne) o wielo-aktywnym, bio-rewitalizującym działaniu. Zależnie od rodzaju skóry, każdorazowo rozszerzany jest o nowe kompleksy i składniki aktywne.
Linia Diego Dalla Palma Professional to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła” z klejnotami nowych rozwiązań kosmetycznych.

  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page