top of page
bloomea 2.png

Francuzka technologia, która na rynku istnieje już ponad 10 lat. Początkowo francuscy chirurdzy plastyczni używali jej po zabiegach w celu przyspieszenia procesu leczniczego. Z czasem jednak zauważono jego niesamowite działanie i zaczęto go stosować samodzielnie. Takim też sposobem trafiła na rynek kosmetologiczny i od ponad 2 lat zdobywa wiele nagród na rynku międzynarodowym. Aktualnie zabieg jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów na rynku kosmetologicznym. Teraz dostępna i u Nas!

Wskazania:

- lifting twarzy

- redukcja zmarszczek

- modelowanie owalu twarzy

- zagęszczenie skóry

- nawilżenie oraz dotlenienie skóry

- redukcja przebarwień

- redukcja blizn i rozstępów

Zabieg sam w sobie łączy w sobie trzy metody:

1. Makroeksfoliacja

Początkowy etap zabiegu, podczas którego za pomocą specjalnego, odpowiednio dobranego tipa skóra zostaje złuszczona. Do wyboru mamy kilka rodzajów tipów z różnym gradacjami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać zarówno delikatne złuszczenie, jak i mocny resurfacing porównywalny do laseroterapii frakcyjnej.

2. Mikrowibracja

Podczas tego etapu za pomocą osobnego tipa do skóry wprowadzany jest specjalistyczny koktajl bogaty w kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Głowica produkuje drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości, które stymulują skórę do pracy i tworzą w skórze mikrokanaliki, którymi wprowadzany jest preparat do skóry właściwej.

3. Luminoterapia

Podczas etapu mikrowibracji emitowana jest wiązka światła o bliskiej podczerwieni, która dociera do głębokich warstw skóry i przyspiesza proces gojenia oraz odbudowuje włókna kolagenowe w skórze.

Przeciwwskazania:

- aktywny trądzik

- zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne

- przerwana ciągłość skóry

- terapia przeciwtrądzikowa (min. 3 miesiące po odstawieniu)

- nowotwory i 5 lat po wyleczeniu

  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page