top of page
VITAL@4x-100.jpg

Innowacyjny sprzęt na rynku kosmetologicznym, który stanowi alternatywę dla standardowej metody mezoterapii igłowej za pomocą igły i strzykawki. Zgrabny, dopracowany sprzęt zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie. Już teraz dostępne w Raciborzu w naszym gabinecie!

 

VITAL INJECTOR 2 pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności w małych dawkach, czy usieciowanego kwasu hialuronowego. To jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku do próżniowego wieloigłowego podawania preparatów. Wymienny jednorazowy filtr zapewnia 100% bezpieczeństwa i higieny dzięki najnowszej technologii. Kontrolowana głębokość iniekcji regulowana od 0mm do 5mm umożliwia precyzyjne iniekcje do tkanki podskórnej i do skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu.

 

Wieloigłowy próżniowy system zapewnia iniekcję w równych odległościach, za każdym razem na tą samą, określoną przez nas głębokość eliminując utratę preparatu. Kartridż posiada 5 igieł, co pozwala nam na gęstsze nakłucie skóry niż przy zwykłej mezoterapii. System vacuum unosi skórę, wyrównuje jej powierzchnię, odciąga od naczyń krwionośnych i od nerwów zapewniając brak bólu i siniaczków.

vital-injector-2-efekt-mezoterapia-igłowa-wieloigłowa-próżniowa-zabieg-rewitalizacja-laserowe-love-racibórz
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page