top of page
logo_bez_tła.png

Wskazania ciało:

 

* Oporna tkanka tłuszczowa dotycząca:

brzucha, boczków, pleców, ramion, pośladków, ud, okolicy nad kolanami, łydek

* Cellulit (wszystkie stadia)

* Wiotkość skóry

* Wyrównanie dysproporcji po zabiegach tj. kriolipoliza, lipoliza iniekcyjna.

ONDA włoskiej firmy Deka to przełomowa technologia modelowania sylwetki, usuwania depozytów tłuszczowych, oraz walki z cellulitem. Urządzenie wykorzystuje selektywne prądy elekromagnetyczne o wysokich częstotliwościach 2,45 GHz Coolwaves aplikowanych do głębokich warstw podskórnych za pomocą dwóch głowic.

 

80% energii fali Coolwaves dociera do komórek tłuszczowych.

20% energii pochłaniania jest przez naskórek

i skórę właściwą.

ONDA-laserowe-love-raciborz-modelowanie-sylwetki-ciała

Jak ONDA oddziaływuje na tkankę tłuszczową? 

Intensywna stymulacja falami Coolwaves poddaje adipocyty(kom. tłuszczowe) silnemu działaniu metabolicznemu, polegającemu na uwalnianiu zawartości lipidowej do przestrzeni międzykomórkowej. Mechanizm pęcherzykowania kom. tłuszczowej jest tak intensywny, że inicjuje proces rozerwania błony komórkowej adipocytu i jego rozpad. Następnie wokół zawartości zniszczonej kom. tłuszczowej gromadzą się makrofagi, mające na celu "oczyszczenie" powierzchni i wraz z naczyniami układu limfatycznego transportują tłuszcz do wątroby i nerek, gdzie następuje jego metabolizowanie i usunięcie z organizmu

onda-głowica-laserowe-love-racibórz-modelowanie-sylwetki-ciała

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, wręcz przyjemny ;) ponieważ głowice są wyposażone w system chłodzenia- który chroni naskórek i skórę właściwą przed wysoką temperaturą, pozwalając na skoncentrowane działanie na tłuszczu zlokalizowanym głęboko w skórze.

Podczas zabiegu odczuwane jest delikatne, przyjemne ciepło.