STYLIZACJA PAZNOKCI

 

Oddaj się w ręce profesjonalnej manicurzystki! W naszym salonie zapewniamy najwyższej jakości obsługę, dbałość o detale. Nie tylko wykonujemy manicure, ale także doradzamy w tym, jak i innych tematach urodowych. 

 

Instytut laserowe love oferuje:

 

Manicure tradycyjny polega na nadaniu kształtu płytce paznokciowej, usunięciu skorek i aplikacji odzywki i lakieru.

Manicure biologiczny jest łagodniejsza  metodą ponieważ nie używa się metalowych narzędzi, do usunięcia skórek stosuje się płyny zmiękczające i drewniane patyczki, lekko nadaje się kształt płytce paznokciowej papierowym pilnikiem, etapem wykończeniowym jest nałożenie odzywki  i na życzenie klienta lakieru.

 

Bardzo przyjemnym punktem manicure jest masaż dłoni, który świetnie relaksuje i poprawia  samopoczucie. Ręce są narażone na obciążenia związane z wykonywanym przez nie zawodem. Działanie masażu dłoni polega na rozluźnieniu, zmniejszeniu pobudliwości nerwowej oraz na wspomaganiu procesów metabolicznych przebiegających  w skórze . Stosuje się rozcieranie i głaskanie. Ostatnim etapem manicure jest nałożenie maski odżywczej.

Aby wzmocnić działanie masek w swojej ofercie proponujemy  kąpiel parafinową przed która wykonywany jest peeling w celu usunięcia martwych komórek naskórka. Dłonie zanurza się w rozgrzanej parafinie do około 52-54 st Celsjusza, owija w folie i chowa do bawełnianych rękawic. Otwarcie porów skórnych skutkuje wchłanianiem się przez skore wcześniej nałożonych preparatów do pielęgnacji. Ciepło poprawia krążenie krwi i rozluźnia spięte mięśnie. 

 

 

Manicure japoński- ta metoda ma ponad 400 lat, polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia. Witaminy zawarte w paście wmasowane w płytkę paznokciową odżywiają wspomagając wzrost paznokcia. Technika ta pozwala zabezpieczyć przed rozdwajaniem i stanowi warstwę ochronną przed detergentami i wodą. Dodatkowym efektem są wypielęgnowane skórki estetyczny, błyszczący wygląd paznokci.

 

 

Paznokcie hybrydowe to trwały, niezawodny i nieszkodliwy dla paznokci manicure, popularny zabieg jest alternatywą dla paznokci żelowych i tipsów. Utrzymuje się przez około 3 tyg. Polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Płytka się nie odbarwia a lakier nie odpryskuje.

 

 

 

 

 

 

 

INDIGO

Lakiery hybrydowe Indigo to 100% jakość i trwałość.

 

Gel Polish Indigo to idealna przyczepność i gwarancja braku odprysków. Perfekcyjna stylizacja paznokci nawet do 6 tygodni!

"Ekspert w dziedzinie kolorów" - napisał o nas Vogue Magazine!

"Najpiękniejsze kolory na rynku!" - mówią Nasze Klientki.

OPI to lider na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Najbardziej rozpoznawana na świecie butelka lakieru do paznokci. Niezwykła różnorodność i głębia kolorów, zawsze zgodna w najnowszymi trendami przy zachowaniu najwyższej jakości produktu. Lakiery te cechuje wysoka odporność na ścieranie i wyjątkowy połysk.  Dzięki fachowym dłoni stylisty paznokci klienci mogą cieszyć się pięknym maniciurem i pediciurem przez wiele dni.

 

Manicure żelowy można wykonać na własnej płytce paznokciowej oraz na przedłużonej formie tak aby wymodelować wymarzony kształt i długość paznokci. Polega na dokładnym nałożeniu żelu na płytkę paznokcia, a następnie kilkuminutowym utwardzeniu go pod lampą UV. Efekt utrzymuje się nawet przez miesiąc.

Paznokcie żelowe charakteryzują się trwałością, polecane są szczególnie Paniom, których paznokcie narażone są na co dzień na obicia, otarcia.

laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele_8282
FullSizeRender 3
FullSizeRender
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele_2
FullSizeRender 2
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele
FullSizeRender 5
FullSizeRender 6
FullSizeRender
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele_5
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele_6
FullSizeRender 2
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele-piekne-paznokcie
FullSizeRender 4
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele-zdobienie
laserowe-love-raciborz-manicure-kosmetyczka-hybrydy-żele_4
FullSizeRender 7
FullSizeRender 3

+48 514 448 148

47-400 Racibórz

ul.Ogrodowa 18a