top of page
SLAJD WWW (3).png

Wskazania

        

  •         zmarszczki mimiczne wokół oczu

  •         bruzda nosowo- wargowa

  •         zmarszczki na skórze szyi i nad górną wargą

  •         brak jędrności skóry

  •         blizny potrądzikowe, po chirurgiczne

  •         rozstępy nawet wieloletnie 

DIVINE™ PRO to najwyższej jakości rozwiązanie do odmładzania twarzy obejmujące zwiększanie objętości skóry, redukcję zmarszczek i ujędrnianie bez interwencji chirurgicznej. Zabiegi są niemal bezbolesne i wymagają minimalnego czasu rekonwalescencji. To zwycięskie połączenie sprawdzonych klinicznie technologii: zabiegu mikroigłowego VoluDerm™, TriPollar® z DMA (dynamiczną aktywacją mięśni) oraz TriFractional™, które współdziałają ze sobą w celu odnowienia zarówno skóry właściwej, jak i naskórka, zapewniając działanie od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuracja VoluDerm™ wykorzystuje technologię mikroigłową z zastosowaniem energii częstotliwości radiowej (RF) w celu zwiększenia objętości warstwy skórnej. Efekty są łatwo widoczne, szczególnie w rejonach trudnych w pielęgnacji: szyi, obszarze wokół oczu i nad górną wargą.

Zabieg TriPollar® łączy energię częstotliwości radiowej z technologią DMA™ (dynamiczną aktywacją mięśni). Zabieg TriPollar RF polega na kurczeniu włókien kolagenowych w celu uzyskania natychmiastowego efektu napięcia i regeneracji skóry i przynosi długotrwałe rezultaty. Proces DMA stymuluje i uelastycznia podskórne mięśnie, zapewniając liftingujący efekt.

Technologia TriFractional™ zapewnia bezpieczne i skuteczne odbudowywanie skóry, usuwając stare i uszkodzone komórki. Redukuje bruzdy i zmarszczki, ujędrnia i przywraca sprężystość.

 

Ile potrzebuję zabiegów, aby zobaczyć efekty?

Po zastosowaniu zabiegu TriPollar® z DMA zaobserwujesz efekt natychmiastowego napięcia skóry. Już po pierwszych kuracjach VoluDerm™ i TriFractional™ zobaczysz i poczujesz efekt naturalnego wypełnienia obszarów poddanych zabiegowi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecany jest cykl zabiegów.

 

Czego mogę oczekiwać po zabiegu?

Po zabiegu TriPollar® nie będziesz potrzebować rekonwalescencji i natychmiast doświadczysz efektu napięcia i liftingu skóry. Po zabiegach TriFractional™ i VoluDerm™ może wystąpić niewielkie zaczerwienie lub obrzęk, trwające od kilku godzin do jednego lub dwóch dni, a ewentualne drobne strupki w naturalny sposób wyleczą się po kilku dniach. Ten obszar możesz zakryć makijażem.

 

Ile trwają zabiegi?

Zabieg na twarz zajmuje około 30-40 minut i zaraz po nim możesz powrócić do swoich codziennych zajęć.

 

Jak to działa?

VoluDerm™ jest zabiegiem o znikomej inwazyjności, wykonywanym przy użyciu mikroigieł i fal radiowych, który bezpiecznie i efektywnie przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej. Tworzy mikrouszkodzenia, przyczyniając się do syntezy nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Zabieg TriPollar® z DMA™ łączy dwie nieinwazyjne technologie, używające energii częstotliwości radiowej w celu uzyskania długotrwałego, natychmiastowego efektu napięcia skóry i redukcji zmarszczek. DMA stymuluje mięśnie twarzy, zwiększając ich napięcie i uelastyczniając je.

Energia częstotliwości radiowej wykorzystywana zabiegu TriFractional™ odmładza zewnętrzną warstwę naskórka. Ten minimalnie inwazyjny zabieg polega na tworzeniu mikrouszkodzeń wywołujących naturalny mechanizm regeneracji organizmu. Stare i uszkodzone komórki skóry są usuwane, a organizm wywarza nową, zdrową skórę.

ddivine
Pollogen  Divine Pro

Pollogen Divine Pro

03:12
Odtwórz Wideo
Pollogen DIVINE

Pollogen DIVINE

01:18
Odtwórz Wideo
IMG-8766
IMG_8761
IMG_8762
17361732_1320755227990277_7030482003352482012_n
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page