top of page
78.jpg
depilacja-woskowa-usuwanie-owłosienia-laserowe-love-racibórz

Depilacja woskowa

Usuwanie owłosienia ciepłym woskiem to najbardziej popularna metoda epilacji.  Efekt gładkiej i milej w dotyku skóry utrzymuje się od 3-6 tygodni. Minimalna długość  włosa to 4 mm. Wosk nakładany jest aplikatorem lub szpatułką na owłosioną cześć ciała zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, usuwany jest wraz z cebulką. Zrywa się je szybkim ruchem przy użyciu specjalnych pasków w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa. Włosy usuwane tą metodą ulegają osłabieniu. 

Henna brwi i rzęs z regulacją

henna-brwi-rzęs-regulacja-laserowe-love-racibórz

Skóra wokół oczu jest cienka, prawie pozbawiona tkanki tłuszczowej i przez to bardziej wiotka od skóry na innych częściach ciała co sprzyja powstawaniu zmarszczek. Dlatego wszystkie czynności wokół  oczu należy wykonywać bardzo delikatnie aby nie rozciągać skóry. Włosy są wyrywane zgodnie z kierunkiem włosa.

Henna- Do farbowania brwi i rzęs stosujemy henny roślinne i syntetyczne. Kolor henny dobrany jest do koloru włosów: grafitowa, brązowa lub czarna.  Zabieg polega na równomiernym i delikatnym farbowaniu brwi tak aby efekt był widoczny ale naturalny. Hennę brwi warto odświeżyć po 2 tygodniach, rzęsy utrzymują się do 4 tygodni.

Makijaż - kosmetyki mineralne Jane Iredale

jane-iredale-kosmetyki-mineralne-makijaż-pudry-podkłady-bb-cc-laserowe-love-racibórz

Kosmetyki EKO mineralne Jane Iredale maja właściwości pielęgnacyjne i przeciwzapalne. W swojej ofercie maja również  kosmetyki do skóry suchej, wrażliwej i alergicznej. W składzie kosmetyków Jane Irdale znajdziemy przede wszystkim 100% czyste minerały, witaminy, przeciwutleniacze o farmaceutycznej jakości, a także składniki pozyskiwane z upraw ekologicznych (organicznych). Bazy, podkłady i pudry Jane Iredale tworzą barierę ochronna dla szkodliwych czynnikowa zewnętrznych, jednoczenie umożliwiając oddychanie i prawidłowe funkcjonowanie skory. Lekka konsystencja doskonale koryguje defekt skory. Firmę te charakteryzuje skuteczna ochrona przed promieniowaniami UVA i UVB. W swoim asortymencie posiadają wodoodporne kosmetyki. Komponenty nie posiadają środków zapachowych, sztucznych barwników i chemicznych środków konserwujących. W chwili obecnej kosmetyki Jane Iredale jest jak chętniej wybieraną marką makijażową wśród klinik medycznych, gabinetów kosmetycznych i ośrodków SPA w ponad 40 krajach.

  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page