top of page

BEZPIECZEŃSTWO W SALONIE

 

 

 

 

 

Priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo naszych klientów. Bezpieczny Salon Kosmetyczny to taki, który stosuje i prawidłowo przeprowadza proces dezynfekcji i sterylizacji narzędzi zabiegowych, powierzchni oraz stosuje środki ochrony indywidualnej, tj. maseczki jednorazowe, oraz jednorazowe rękawiczki.

Zużyte materiały szkodliwe jednorazowego użytku są przekazywane w odpowiednich czerwonych pojemnikach firmie zajmującej się odbiorem odpadów niebezpiecznych.

 

Wszystkie materiały wielokrotnego użytku, z którymi miał styczność klient tj. cążki do skórek, frezy, pęsety, kolanka, nożyczki, są dezynfekowane w specjalnych płynach, następnie pakowane w jednorazowe folie i tak przygotowane zostają sterylizowane w nowoczesnym autoklawie medycznym.

Następnie tak przygotowane pakiety zostają otwarte bezpośrednio przy kliencie.

Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Wszystkie inne metody są dezynfekcją i nie zapewniają klientowi należytego bezpieczeństwa. Brodawczaki, WZW, HIV, czy grzybica, to realne zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. 

Głowice do zabiegów modelowania sylwetki Endermologii LPG, a także do fali radiowej Maximus, oraz głowice do urządzena Onda są dokładnie myte, oraz przecierane profesjonalnymi jednorazowymi chusteczkami nasączonymi płynami do dezynfekcji powierzchni. 

bezpieczeństwo-sterylizacja-dezynfekcja-laserowe-love-racibórz
sanepid-certyfikat
sanepid2
  • Instagram
  • Facebook
LASEROWE LOVE PNG1_edited.png
bottom of page